czwartek, 6 kwietnia 2017

Nie lubisz sprzątać? Postaw na nowoczesny system czyszczący!

Przedświąteczne porządki, mycie okien, pranie dywanów, odświeżanie tapicerki, szorowanie łazienki...Na samą myśl jesteśmy już zmęczeni. Widok mopów, ścierek, detergentów i innych niezbędnych akcesoriów sprawia, że ktoś z boku mógłby pomyśleć, że w naszym domu znajduje się cały asortyment sklepów z chemią i nie jest to dalekie od prawdy.


Niestety ilość nie idzie w parze z jakością i często okazuje się, że mimo wielu produktów i mnóstwa czasu poświęconego na sprzątanie, efekty pozostawiają wiele do życzenia. Na szczęście czasy się zmieniają, a rozwój technologii sprawia, że generalne porządki mogą zająć nam znacznie mniej czasu przy widocznych efektach.

Security Clean system piorąco-czyszczący Welmax


Mowa o specjalistycznych systemach czyszczących, które łączą w sobie wiele różnych funkcji i chociaż powszechnie nazywane są odkurzaczami, są to urządzenia o szerokim zastosowaniu. Najbardziej zaawansowane mogą zastąpić nawet 10 innych urządzeń pozwalając na dokładne odkurzanie, odświeżanie i nawilżanie powietrza, mycie okien, podłóg, tapicerki, a nawet zmiatanie liści w ogrodzie!

Niektóre urządzenia umożliwiają również zastosowanie aromaterapii przy pomocy specjalnych olejków eterycznych. Wielofunkcyjne roboty sprzątające są coraz łatwiejsze w obsłudze, ich rozmiary są coraz mniejsze co pozwala na wygodne użytkowanie.


Dzięki multifunkcjonalności, sprzątanie zajmuje zdecydowanie mniej czasu, a efekty są bardziej widoczne i utrzymują się dłużej. Systemy sprzątające w większości dedykowane są także alergikom, ponieważ funkcja oczyszczania powietrza i dokładnego odkurzania, sprawia, że o wiele przyjemniej i lżej się oddycha.

Security Clean Welmax system piorąco-czyszczący


Nowoczesne odkurzacze nie posiadają wymiennych worków co sprawia, że nie musimy wydawać na nie pieniędzy. Oszczędzamy również na detergentach i innych akcesoriach, które stają się już niepotrzebne i nie musimy zaśmiecać sobie nimi mieszkania.


Innowacyjne systemy czyszczące to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się czystością bez zbędnego wysiłku i wielogodzinnej pracy.


Security Clean Welmaxsecurityclean.pl

Zobacz jak działa Security Clean - instrukcja obsługi

2 komentarze:

Joanna pisze...

Bardzo dobry odkurzacz. Szczególnie alergicy docenią jego możliwości, bo oddycha się zupełnie inaczej po sprzątaniu. Polecam!

Nomada pisze...

Potwierdzam! Funkcja oczyszczania powietrza to duży plus dla alergików takich jak ja. Powietrze jest jakby lżejsze, nie mam kataru, załzawionych oczu itp.